Prečo teda nakupovať práve u nás?

VIDI očná optika vznikla v roku 2015 s cieľom priniesť kvalitné a nadštandardné služby širokému spektru ľudí nielen v Košiciach kde sídlime, ale aj na Slovensku.  Narozdiel od iných internetových obchodov, my máme aj kamennú predajňu, kde sa viete osobne zastaviť a vyskúšať si najnovšie rámy. Samozrejmosťou je záručný a pozáručný servis okuliarov a príslušenstva. Ak ste sa rozhodli kúpiť dioptrické alebo slnečné okuliare za najvýhodnejšie ceny, ste tu správne.

 

Nakupovanie u nás je jednoduché a intuitívne

Áno nakupovanie u nás je skutočne jednoduché a rýchle. Ak by ste si nevedeli dať rady, v prípade potreby Vám poskytneme online poradenstvo priamo na stránke či cez telefón. Na výber máte z niekoľko stoviek dioptrických a slečných rámov od známých aj menej známych značiek výrobcov z celého sveta. Stačí si len vybrať podľa vašich preferencií.

 

 

Máme expresné doručenie

Na objednávku nečakáte  zbytočne dlho, kedže všetky produkty sú skladom a vyhotovené priamo našími optikmi, ktorí majú dlhoročnú prax.  Okuliare doručujeme čo najrýchlejšie ešte v deň objednania. Ak ste si vybrali dioptrické okuliare s okuliarovými šošovkami, trvá to približne 3 až 4 dni, kým bude vyhotovená objednávka doručená.

 

 

Garancia spokojnosti s nákupom

Ak nie ste spokojný s nákupom môžete od kúpnej zmluvy odstúpiť, a to do 14 dní od prevzatia tovaru, my túto dobu predlžujeme na 30 dní. Odstúpenie od kúpnej zmluvy nám musí byť  odoslané v lehote uvedenej v predchádzajúcej vete. Odstúpenie od kúpnej zmluvy môže kupujúci zasielať mailom alebo poštou na našu adresu.

Stačí nám jednoducho napísať alebo zavolať a o všetko sa postaráme. O celom postupe vrátenia tovaru alebo reklamácie Vás budeme informovať čo najskôr. Všetky pripomienky riešime k spokojnosti zákazníka

 

 

 

Zákaznícka podpora

Zakúpením našich tovarov a služieb máte trvalú zákaznícku podporu počas celého nosenia okuliarov, dokonca aj po záručnej dobe. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *